Odkurzacze bezprzewodowe – porównanie modeli 2022

wybór odkurzacza automatycznego w sklepie

Wiele osób marzy o tym, aby szybko i bezproblemowo posprzątać całe mieszkanie. Niestety starsze modele odkurzaczy posiadają długie kable, które bardzo często plączą się podczas pracy, przez co odkurzanie zajmuje jeszcze więcej czasu. Rozwiązaniem okazuje się odkurzacz bezprzewodowy, który ma nieograniczony zasięg pracy. Musi być on również mocny i funkcjonalny, a także z regulacją siły ssania. Jeżeli nie wiesz, na który sprzęt postawić to sprawdź poniższy ranking, w którym porównane zostały modele odkurzaczy 2022.

Porównanie odkurzaczy bezprzewodowych 2022

Dyson V15 Detect Absolute – to jeden z najbardziej wydajnych odkurzaczy bezprzewodowych. Doskonale radzi sobie nawet z odkurzaniem sierści domowych zwierząt w trybie Eco. Posiada nowoczesne technologie, dzięki czemu pokazuje na wyświetlaczu, ile wciągnął cząsteczek pyłków, bakterii czy kurzu. Nie trzeba przy nim tracić czasu na czyszczenie szczotki do dywanów, ponieważ czyści się ona sama. Ma wbudowany laser elektroszczotki podłogowej, która dodatkowo rozświetla posadzkę i pokazuje nawet najdrobniejsze pyłki kurzu. Dodatkową jego zaletą jest to, że łatwo się nim manewruje.

Roborock S7 – jest świetnym odkurzaczem bezprzewodowym, który dokładnie zasysa wszelkie zabrudzenia na podłodze. Posiada ruchomą szczotkę, dzięki czemu idealnie dostosowuje się do różnych powierzchni, zbierając wszystkie brudy. Ma wbudowaną laserową nawigację, co sprawia, że urządzenie się nie gubi, nie obija się o meble i nie spada ze schodów. W tym modelu zastosowano hybrydowy tryb pracy odkurzania z myciem.

W tym dziale  Masz do przewiezienia kilka delikatnych rzeczy? Oto 5 zasad bezpiecznego transportu

Moneual MBOT 950 – nowoczesny odkurzacz bezprzewodowy, który bez żadnych problemów dokładnie zasysa wszelkie zabrudzenia oraz sierść zwierząt z dywanów. Doskonale sprawdza się również przy grubszych wykładzinach, nie ma problemów z odkurzaniem przy ścianach, zakamarkach, narożnikach oraz innych powierzchniach. Sprzątanie możemy dowolnie ustawić na aplikacji. Producent oferuje darmową wymianę akumulatora po dwóch latach od pierwszego zakupu.

Dyson V11 Absolute Extra Pro – to niezwykle wydajny odkurzacz akumulatorowy, który szybko i dokładnie posprząta cały dom. W zestawie otrzymujemy dwa akumulatory, dzięki czemu możemy bez przerwy odkurzacz nawet przez dwie godziny. Jeżeli potrzebujemy odświeżyć wnętrze auta czy zakurzone meble to po prostu odpinamy rurę i mamy wtedy urządzenie ręczne z taką samą mocą ssania.

Philips 8000 Aqua Plus XC8349/01 – jest jednym z najlepszych odkurzaczy bezprzewodowych. Posiada wyjątkowo nasadkę Aqua Plus, dzięki której reguluje kanałami powietrznymi wydajność oraz w odpowiednich momentach zwiększa nacisk na posadzkę, aby poradzić sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami. W ten sposób możemy nie tylko usunąć wszystkie śmieci, ale od razu umyć podłogę. W zestawie otrzymujemy różne dodatkowe końcówki oraz zestaw do sprzątania samochodu. Urządzenie pracuje około 80 minut, a w trybie Turbo nawet 28 minut.

Wybierając odkurzacz bezprzewodowy, należy zwrócić uwagę na jego moc, wygodę w obsłudze, trwałość i tryby pracy. Możemy samodzielnie porównać różne modele albo zdecydować się na doradztwo pracownika zajmującego się sprzedażą takich produktów.

W tym dziale  Jak wykorzystać cegłę w aranżacji i we wnętrzu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *